SOS SERVISS 24h, Rīgā un Rīgas apkārtnē +371 6757 2277             Dzirnavu iela 53, Rīga

Par kompāniju ASSA

Zviedru uzņēmums ASSA dibināta 1881. gadā, Eskilstunā un tā dibinātājs ir Augusts Stenmans. Jau vairāk nekā 100 gadus uzņēmums nodarbojas ar atslēgu un slēdzeņu ražošanas un slēgšanas mehānismu pilnveidošanu. Zviedrijā pastāv prasība attiecībā uz ārdurvju drošību – ja kāds iekļuvis dzīvoklī bez Jūsu ziņas, piemēram caur logu, tad nekādā gadījumā nedrīkstētu pamest telpu vienkārši izejot pa ārdurvīm. Uzņēmuma ASSA filosofija nosaka, ka drošības līmenim ir jāatbilst īpašuma vērtībai, ko aizsargā slēdzene. 

Ar to ir jāsaprot: Ja uzskatāt, ka mājoklī nav ko zagt, tad būs pietiekamas vienkāršākās slēdzenes ar ovālo cilindru. To iekšējā daļā (no telpas iekšpuses) atrodas atvere atslēgas ievietošanai vai pagriežams aizgrieznis. Slēdzenes var uzstādīt jebkurām durvīm, bet mūsdienu dzīves apstākļos labāk ir nodrošināties! ASSA rekomendē ieejas durvīm izvēlēties augstas drošības pakāpes slēdzenes ar apaļajiem cilindriem, piemērām “ASSA 2000”

Par kompānijas ASSA izgatavoto slēdzeņu uzticamību liecina arī fakts, ka zviedru apdrošināšanas kompānijas, pirms īpašuma apdrošināšanas līguma slēgšanas pievērš īpašu uzmanību slēdzenēm. Ja māju aizsargā “ASSA 2000” slēdzene, klientam tiek piešķirta atlaide. Nebūtu peļami, ja arī apdrošināšanas kompānijas Latvijā sekotu šim piemēram.