SOS SERVISS 24h, Rīgā un Rīgas apkārtnē +371 6757 2277             Dzirnavu iela 53, Rīga

ASSA Master sistēma

ASSA ražotās slēdzenes izstrādātas izmantošanai ne tikai dzīvojamās ēkās. To izmantošana arī ir ļoti ērta birojos un citos objektos. Šajā gadījumā labāk izvēlēties tā saucamās Master sistēmas: papildus katru durvju individuālai atslēgai ir Master atslēga, ar kuru iespējams atvērt visas durvis. Turklāt pastāv dažādi Master sistēmu varianti, piemēram, pastāv vienkāršota modifikācija, kas sniedz iespēju atvērt galvenās biroja ieejas durvis, kā arī personīgo kabinetu (tikai savu!). 

 

Pastāv arī sarežģītāki Master sistēmu risinājumi, kur sub-master atslēga atver visas stāva slēdzenes, savukārt ar ierindas darbinieku atslēgām iespējams atslēgt tikai personīgo kabinetu durvis. Nepašaubāmi, ka “galvenās” atslēgas tiek glabātas īpaši rūpīgi. Kā redzat, ne tikai magnētiskās kartes kopā ar digitālām drošības sistēmām spēj nodrošināt individuālu pieeju konkrētai telpai. 

 

assa-master-system-002
assa-master-system-003
assa-master-system-004
assa-master-system-005
assa-master-system-006

Jāmin, ka šādu sistēmu izgatavošanu mūsdienās veic ne tikai ASSA, bet arī citi ražotāji. Tomēr, praktiski visi ražotāji Master sistēmu ražošanā izmanto viena drošības līmeņa cilindrus (parasti augstākā), kas šādas sistēmas uzstādīšanu padara par “dārgu prieku”. Savukārt ASSA piedāvā izmantot dažāda drošības līmeņa cilindrus. Tas ir ērti un praktiski, jo katrā ēkā ir telpas, kuras neprasa īpaši augstu aizsardzības līmeni - piemēram, telpas, kur tiek glabāts uzkopšanas inventārs. Diez vai šādai telpai nepieciešama augstākā drošības līmeņa (un dārgākā), slēdzene.